TP-LINK Punkt dostępowy EAP650-Desktop Omada AX3000 Desktop Dual-Band Wi-Fi 6
Symbol: EAP650-Desktop
Dostępność: 10 szt.
Cena: 597.27
Cena: 597.27
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EAP650-Desktop
Dostępność: 10 szt.
Cena: 597.27
Cena: 597.27
| Informacje o produkcie | |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s 1 x FXS (RJ-11) |
| Pasmo | 2,4 GHz 5 GHz |
| Standardy | 802.11b 802.11n 802.11g 802.3bt 802.3at 802.11ac 802.11ax 802.3af 802.11a |
| Liczba anten | 5 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zysk anteny | 7 dBi |
| Zasilanie |
802.3 af/at/bt PoE lub 12 V/1,5 A DC *PoE Out wymaga zasilania PoE 802.3at/bt |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Certyfikaty |
CE, FCC, RoHS, IC |
| Kolor | Biały |
| Waga | 452 g |
| Wymiary |
175 × 140 × 33 mm |
| Oznaczenia | |
WPA-Personal/Enterprise, WPA2-Personal/Enterprise, WPA3-Personal/Enterprise