TELTONIKA Router RUTM56 Dual 5/4G
Symbol: RUTM56000000
Dostępność: 0 szt.
Cena: 2881.57
Cena: 2881.57
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RUTM56000000
Dostępność: 0 szt.
Cena: 2881.57
Cena: 2881.57
RUTM56 to przyszłościowy router z dwoma modemami zaprojektowany tak, aby wypełnić lukę między sieciami starszej generacji i sieciami nowej generacji. Wyposażony w zintegrowane modemy 5G i 4G Cat 4, zapewnia ciągłą pracę, zapewniając bezproblemowe przejście do sieci 3G i 2G. RUTM56 zapewnia szybką, nieprzerwaną łączność dzięki obsłudze dwóch kart SIM i eSIM. Równoważenie obciążenia, Wi-Fi 5 i pięć portów Gigabit Ethernet optymalizują wydajność, podczas gdy RutOS z protokołami przemysłowymi i wszechstronnymi sieciami VPN upraszcza złożone konfiguracje IoT. Ten pojedynczy produkt gotowy do użycia umożliwia szybkie wdrażanie łączności, eliminując długie konfiguracje i ryzyko związane z podobnymi rozwiązaniami wielourządzeniowymi.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
RUTM56 |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Sieć LTE | 1500 MHz 700 MHz (28) 600 MHz 1800 MHz (3) 900 MHz (8) 800 MHz (20) 2100 MHz (1) 2600 MHz (38) 850 MHz (5) |
| Standardy | 802.11n 802.11ac 802.11b 802.11g |
| Pasmo | 6 GHz |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Porty we/wy | 2 x Slot karty SIM 5 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Karta SIM | Nie dotyczy |
| Zasilanie |
|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Czarny |
| Waga | 515 g |
| Wymiary |
132 x 44,2 x 95 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
Bezpieczeństwo WiFi:
Zapobieganie atakom: