TELTONIKA Router RUT976 5G RedCap
Symbol: RUT976000000
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1537.37
Cena: 1537.37
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RUT976000000
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1537.37
Cena: 1537.37
RUT976
REDCAP 5G ROUTER
RUT976 to przemysłowy router Redcap 5G obsługujący architekturę SA, tworzący zrównoważoną niszę między tradycyjnym 4G a 5G o pełnej pojemności. Ten router 5G może bezprzewodowo obsługiwać do 100 urządzeń końcowych i charakteryzuje się niskim opóźnieniem 5G - w przystępnej cenie. W przypadku ograniczonego zasięgu 5G, RUT976 jest wstecznie kompatybilny z 4G LTE Cat 4. Posiada również dwa gniazda SIM z automatycznym przełączaniem awaryjnym, Wi-Fi, GNSS, szeroką gamę interfejsów, w tym cztery gniazda 10/100 RJ45, RS232, RS485 i wiele wejść/wyjść oraz wiele innych znakomitych funkcji do profesjonalnego wdrożenia przez ekspertów
| Informacje o produkcie | |
| Model |
RUT976 |
| Typ | GSM 3G/4G 5G |
| Transmisja danych | LTE |
| Standardy | 802.11g 802.3 802.11b 802.11n 802.3az 802.3u |
| Pasmo | 2,4 GHz 5 GHz |
| Liczba anten | 5-złączy na anteny |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Czytnik kart pamięci | microSD |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC ( >32GB) |
| Porty we/wy | 4 x 10/100 Mbit/s |
| Karta SIM | Mini eSIM |
| Zasilanie |
1 x 4-pin power connector |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Czarny |
| Waga | 295 g |
| Wymiary |
110 x 50 x 100 mm |
| Oznaczenia | |