Synology Dysk SSD SAT5210-7000G 7TB 2.5 cala 6Gb/s 7mm 5Y
Symbol: SAT5210-7000G
Dostępność: 0 szt.
Cena: 30672.89
Cena: 30672.89
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SAT5210-7000G
Dostępność: 0 szt.
Cena: 30672.89
Cena: 30672.89
Dysk SATA SSD 2,5" Seria Enterprise
Dyski SSD o trwałości i niezawodności klasy korporacyjnej
Dyski SSD z serii Synology SAT5200 oferują stałą wydajność we/wy, niskie opóźnienia i wytrzymałość klasy korporacyjnej. Dyski te zostały zaprojektowane do obsługi mieszanych i intensywnych całodobowych obciążeń firmowych, zapewniając jednocześnie płynną pamięć masową w systemach Synology.
Dyski SAT5200 SSD są wyposażone w zaawansowane funkcje analizy trwałości i objęte 5-letnią ograniczoną gwarancją firmy Synology.
Najważniejsze cechy:
Stabilna wydajność dla wymagających zadań
Dyski Synology SAT5200 SSD, zaprojektowane z myślą o wymagających zadaniach, takich jak postprodukcja plików multimedialnych, obsługa baz danych przetwarzania transakcji online (OLTP) i wdrażanie wirtualizacji, zwiększają wydajność i szybkość odpowiedzi aplikacji wymagających dużej liczby operacji we/wy. Umożliwiają firmom modernizację istniejącej infrastruktury pamięci masowej i zwiększenie wydajności przy konkurencyjnych kosztach jednostkowych.
Wytrzymałość i ochrona danych klasy korporacyjnej
Dyski SSD Synology SAT5200 wytrzymują całodobowe intensywne i mieszane obciążenia w aplikacjach pamięci masowej z dysków flash i pamięci podręcznej przy wytrzymałości na poziomie ponad 10 000 zapisanych terabajtów (TBW). Dyski SSD SAT5200 obsługują kompleksową ochronę danych w celu ochrony integralności danych na całej ścieżce transferu. Układ elektryczny chroniący przed utratą zasilania zapobiega uszkodzeniu danych. Dedykowane kondensatory zapewniają zasilanie umożliwiające natychmiastowe zapisywanie danych do pamięci flash NAND w przypadku utraty zasilania, a oprogramowanie sprzętowe zostało zaprojektowane tak, aby umożliwić prawidłowe ponowne uruchomienie.
Analityka rzeczywistego obciążenia
Pełna integracja z Synology DiskStation Manager (DSM) umożliwia systemom Synology dostarczanie analiz okresu eksploatacji opartych na rzeczywistych obciążeniach dla poszczególnych dysków SAT5200. Aktualne powiadomienia umożliwiają planowanie dalszych działań w celu zapewnienia nieprzerwanej wydajności i trwałości systemu.
Stworzone specjalnie dla systemów Synology
Po każdej zmianie w architekturze dyski Synology SAT5200 są dokładnie testowane pod kątem zgodności z naszymi systemami, a zmiany w oprogramowaniu sprzętowym i komponentach są stale śledzone. Aktualizacje oprogramowania sprzętowego można instalować za pomocą sytemu Synology DSM naciśnięciem jednego przycisku. Intensywne testy obciążeń we/wy, cykli zasilania i temperatury gwarantują, że wszystkie produkty spełniają nasze najsurowsze standardy jakości i niezawodności.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
SAT5210-7000G |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 7 TB |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| TBW | 10000 TB |
| Prędkość odczytu | 530 MB/s |
| Prędkość zapisu | 500 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 97 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 50 K |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 7 mm |
| Szerokość | 69.85 mm |
| Głębokość | 100 mm |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Synology - __SYN% |