Sharp Telewizor LED 32 cale 32HA1405E
Symbol: 32HA1405E
Dostępność: 0 szt.
Cena: 561.13
Cena: 561.13
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 32HA1405E
Dostępność: 0 szt.
Cena: 561.13
Cena: 561.13
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
32HA1405E |
| Panel | LED |
| Przekątna ekranu | 32'' |
| Technologia HD | HD Ready |
| Rozdzielczość | 1366 x 768 (HD) |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kontrast dynamiczny | 1 000 000:1 |
| Tuner TV | DVB-T2 (HD)/HEVC (H.265) DVB-S Analogowy DVB-T MPEG-4 (H.264) DVB-T MPEG-2 DVB-S2 DVB-C |
| Smart TV | Nie |
| System TV | Brak |
| PVR/DVR | Nie |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 16 W |
| Tryb hotelowy | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Gniazda we/wy | 1 x Satellite 3 x RCA in 1 x Wejście antenowe 1 x Audio out 2 x USB 2.0 3 x HDMI |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 26 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 426 mm |
| Wysokość z podstawą | 467 mm |
| Szerokość | 719 mm |
| Głębokość | 80 mm |
| Głębokość z podstawą | 179 mm |
| Waga | 3.5 kg |
| Oznaczenia | |