Sharp Telewizor LED 24 cale 24HA1405E
Symbol: 24HA1405E
Dostępność: 19 szt.
Cena: 502.22
Cena: 502.22
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 24HA1405E
Dostępność: 19 szt.
Cena: 502.22
Cena: 502.22
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
24HA1405E |
| Panel | LED |
| Przekątna ekranu | 24'' |
| Technologia HD | HD Ready |
| Rozdzielczość | 1366 x 768 (HD) |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kontrast dynamiczny | 100 000:1 |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-4 (H.264) DVB-S DVB-S2 DVB-T2 (HD)/HEVC (H.265) DVB-C Analogowy DVB-T MPEG-2 |
| Smart TV | Nie |
| System TV | Brak |
| PVR/DVR | Nie |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 6 W |
| Tryb hotelowy | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio out 2 x USB 2.0 3 x RCA in 3 x HDMI 1 x Wejście antenowe 1 x Satellite |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 18 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 318 mm |
| Wysokość z podstawą | 364 mm |
| Szerokość | 535 mm |
| Głębokość | 75 mm |
| Głębokość z podstawą | 179 mm |
| Waga | 2.25 kg |
| Oznaczenia | |