Sharp Telewizor 55 cali 55HR7465E
Symbol: 55HR7465E
Dostępność: 2 szt.
Cena: 2574.97
Cena: 2574.97
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 55HR7465E
Dostępność: 2 szt.
Cena: 2574.97
Cena: 2574.97
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
55HR7465E |
| Panel | QLED |
| Przekątna ekranu | 55'' |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Kontrast dynamiczny | 1 000 000:1 |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-2 DVB-S DVB-C DVB-T2 (HD)/HEVC (H.265) DVB-T MPEG-4 (H.264) Analogowy DVB-S2 |
| Smart TV | Tak |
| System TV | Google TV |
| Obraz | Dolby Vision IQ HLG (HDR HLG) HDR |
| PVR/DVR | Nie |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 24 W |
| Tryb hotelowy | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Gniazda we/wy | 1 x Wejście antenowe 1 x 3,5 mm minijack 1 x Satellite 1 x SPDIF out 4 x HDMI 1 x RJ-45 LAN 2 x USB 2.0 1 x mini composite |
| Standard VESA | 400 x 300 |
| Pobór mocy | 74 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 708 mm |
| Wysokość z podstawą | 773 mm |
| Szerokość | 1226 mm |
| Głębokość | 82 mm |
| Głębokość z podstawą | 260 mm |
| Waga | 11 kg |
| Oznaczenia | |