Sharp Monitor MultiSync DD-E244F 24 cale czarny
Symbol: 60006221
Dostępność: 0 szt.
Cena: 904.61
Cena: 904.61
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 60006221
Dostępność: 0 szt.
Cena: 904.61
Cena: 904.61
Wykonuj więcej i wydawaj mniej dzięki monitorowi Sharp MultiSync E244F o przekątnej 24" (23,8" diagonalnie) z podświetleniem LED i matrycą IPS LCD, który oferuje wysoką jakość obrazu oraz niezawodną wydajność pracy przy jednoczesnych korzyściach dla środowiska. Ten monitor Full HD w formacie 16:9, zaprojektowany z myślą o korzystnym stosunku jakości do ceny, posiada kluczowe funkcje ergonomiczne, w tym regulację wysokości do 120 mm, możliwość obracania, pochylania oraz funkcję pivot w dwóch kierunkach, zapewniającą spersonalizowane ustawienie stanowiska pracy. Wbudowane technologie Low Blue Light i Flicker-Free chronią wzrok użytkownika, nie wpływając na jakość obrazu. Tryb ECO wydłuża żywotność wyświetlacza, podświetlenie LED zużywa mniej energii niż w poprzednich modelach, a funkcje Intelligent Power Manager i kompaktowe opakowanie dodatkowo wspierają efektywność energetyczną. Połączenie tych zalet z mechaniczną konstrukcją o wąskiej, trzystronnej ramce, pełną gamą złączy oraz nową matrycą IPS umożliwiającą optymalne kąty widzenia sprawia, że model ten jest idealny do środowisk pracy w małych i średnich firmach.
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
MultiSync DD-E244F |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 24'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 296.5 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527 mm |
| Plamka matrycy | 0.28 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 6 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 62 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 31.5 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 81.1 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 50 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack 1 x 15-pin D-Sub 1 x DisplayPort 1 x HDMI |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Tak |
| Swivel | Tak |
| Tilt | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 17 W |
| Klasa energetyczna | C |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 320.2 mm |
| Wysokość z podstawą | 381 mm |
| Szerokość | 540.5 mm |
| Głębokość | 58 mm |
| Głębokość z podstawą | 233.2 mm |
| Waga | 3.5 kg |
| Waga z podstawą | 5.6 kg |
| Oznaczenia | |