Seagate Dysk twardy Expansion 28TB 3.5 cala STKP28000400
Symbol: STKP28000400
Dostępność: 0 szt.
Cena: 4252.01
Cena: 4252.01
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: STKP28000400
Dostępność: 0 szt.
Cena: 4252.01
Cena: 4252.01
Expansion
Stacjonarny dysk twardy Seagate Expansion to idealne rozwiązanie umożliwiające dodanie dodatkowej pamięci masowej do komputera. Jest łatwy w konfiguracji i zapewnia więcej miejsca na przechowywanie ważnych plików, zdjęć, filmów i dokumentów. Zwolnij miejsce na swoim dysku wewnętrznym i przechowuj wszystko w jednym miejscu. Dzięki sprawdzonej jakości firmy Seagate możesz polegać na tym dysku w zakresie ochrony danych i uproszczenia swojego cyfrowego życia.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Expansion |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Dodatkowy numer producenta |
STKP28000400 |
| Pojemność dysku | 28 TB |
| Interfejs dysku | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 178.85 mm |
| Szerokość | 125 mm |
| Głębokość | 41.9 mm |
| Waga | 1.176 kg |
| Oznaczenia | |