Seagate Dysk twardy Exos X24 24TB 3,5 cali 4Kn SATA SED
Symbol: ST24000NM001H
Dostępność: 0 szt.
Cena: 4637.56
Cena: 4637.56
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ST24000NM001H
Dostępność: 0 szt.
Cena: 4637.56
Cena: 4637.56
Exos X24
Maksymalna pojemność pamięci masowej i najwyższa wydajność wykorzystywanego miejsca na szafach rack.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Exos X24 |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Dodatkowy numer producenta |
ST24000NM001H |
| Pojemność dysku | 24 TB |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| Prędkość obrotowa | 7200 obr/min |
| Bufor | 512 MB |
| Wielkość sektora dysku | 4Kn (4K native) 512e (512-byte emulation) |
| Transfer zewnętrzny | 272 MB/s |
| Transfer wewnętrzny | 285 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 168 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 550 K |
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 2500000 h |
| Nieprzerwana praca 24/7 | Tak |
| Pobór mocy | 8.9 W |
| Pobór mocy (czuwanie) | 6.3 W |
| Wysokość | 26.1 mm |
| Szerokość | 101.85 mm |
| Głębokość | 147 mm |
| Waga | 0.685 kg |
| Oznaczenia | |