Seagate Dysk twardy BarraCuda 6TB 3.5 cala 256MB ST6000DM003
Symbol: ST6000DM003
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1038.04
Cena: 1038.04
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ST6000DM003
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1038.04
Cena: 1038.04
| Informacje o produkcie | |
| Model |
BarraCuda |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Prędkość obrotowa | 5400 obr/min |
| Typ dysku | HDD |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Dodatkowy numer producenta |
ST6000DM003 |
| Pojemność dysku | 6 TB |
| Bufor | 256 MB |
| Wysokość | 26.11 mm |
| Szerokość | 101.85 mm |
| Głębokość | 146.99 mm |
| Oznaczenia | |