Seagate Dysk IronWolf Pro 12TB 3.5 256MB ST12000NT001
Symbol: ST12000NT001
Dostępność: 0 szt.
Cena: 2379.38
Cena: 2379.38
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ST12000NT001
Dostępność: 0 szt.
Cena: 2379.38
Cena: 2379.38
IronWolf Pro został zaprojektowany w celu zapewnienia niezawodnej wydajności w środowiskach pracy wymagających 24x7. Został zaprojektowany do pracy w komercyjnych i korporacyjnych rozwiązaniach pamięci masowej NAS z wieloma kieszeniami, wieloma użytkownikami i wieloma aplikacjami.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
IronWolf Pro |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 12 TB |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| Prędkość obrotowa | 7200 obr/min |
| Bufor | 256 MB |
| Poziom hałasu | 26 dB |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 26.11 mm |
| Szerokość | 101.85 mm |
| Głębokość | 146.99 mm |
| Waga | 670 g |
| Oznaczenia | |