Seagate Dysk IronWolf 4TB 3,5 256MB ST4000VN006
Symbol: ST4000VN006
Dostępność: 0 szt.
Cena: 838.64
Cena: 838.64
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ST4000VN006
Dostępność: 0 szt.
Cena: 838.64
Cena: 838.64
IronWolf
Dysk IronWolf jest przeznaczony do wszystkich typów pamięci NAS. Dysk charakteryzuje się wytrzymałością, stałą gotowością oraz skalowalnością, umożliwiając całodobową pracę i obsługę wielokieszeniowych środowisk NAS o różnej pojemności.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
IronWolf |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 4 TB |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| Prędkość obrotowa | 5400 obr/min |
| Bufor | 256 MB |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 20.2 mm |
| Szerokość | 101.85 mm |
| Głębokość | 146.99 mm |
| Waga | 490 g |
| Oznaczenia | |