Seagate Dysk Iron Wolf 12TB 3,5 ST12000VN0008
Symbol: ST12000VN0008
Dostępność: 0 szt.
Cena: 2164.55
Cena: 2164.55
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ST12000VN0008
Dostępność: 0 szt.
Cena: 2164.55
Cena: 2164.55
Dysk IronWolf zdecydowanie wyprzedza inne rozwiązania
Firma Seagate zdaje sobie sprawę z wyjątkowych wyzwań w zakresie masowej pamięci danych i dlatego opracowała dyski do sieciowej pamięci masowej (NAS) IronWolf i IronWolf Pro o pojemności do 16 TB, aby pomóc Ci w osiąganiu założonych celów.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
IronWolf |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 12 TB |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| Prędkość obrotowa | 7200 obr/min |
| Bufor | 256 MB |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 26.11 mm |
| Szerokość | 101.85 mm |
| Głębokość | 146.99 mm |
| Oznaczenia | |