Seagate Dysk FireCuda Gaming 1TB 2,5E
Symbol: STKL1000400
Dostępność: 0 szt.
Cena: 557.16
Cena: 557.16
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: STKL1000400
Dostępność: 0 szt.
Cena: 557.16
Cena: 557.16
Dysk FireCuda Gaming 1TB 2,5E
Dysk twardy FireCuda Gaming Hard Drive to jasny wybór. Ten gamingowy dysk charakteryzuje się oryginalnym wzornictwem i może przechowywać wszystkie tytuły, stanowiąc dopełnienie Twojej stacji bojowej. Konfigurowalne podświetlenie RGB LED zapewnia świetną atmosferę podczas sesji gier.
Najważniejsze cechy
| Informacje o produkcie | |
| Model |
FireCuda Gaming |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Interfejs dysku | USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 122.5 mm |
| Szerokość | 80 mm |
| Głębokość | 14.5 mm |
| Waga | 167 g |
| Oznaczenia | |