Savio Obudowa komputerowa NOCTIS GLASS RGB X1
Symbol: SAVGC-NOCTISGLASSRGB
Dostępność: 0 szt.
Cena: 210.64
Cena: 210.64
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SAVGC-NOCTISGLASSRGB
Dostępność: 0 szt.
Cena: 210.64
Cena: 210.64
NOCTIS GLASS RGB X1 to obudowa stworzona dla graczy, którym zależy nie tylko na wysokiej funkcjonalności, ale również efektownej, nowoczesnej estetyki.
Przedni panel wykonany w całości ze szkła hartowanego podkreśla podświetlenie RGB (Red Green Blue) wentylatorów i tworzy minimalistyczny i czysty design.
W zestawie dostajesz cztery 120 mm wentylatory z podświetleniem RGB (Red Green Blue) nie tylko wyglądają nowocześnie, ale przede wszystkim są niezwykle funkcjonalne.
Dzięki 4-pin PWM (automatyczna regulacja prędkości) system podkręca obroty dokładnie wtedy, gdy Twój procesor lub grafika zaczynają mocniej pracować.
W NOCTIS GLASS RGB X1 masz pełną swobodę montażu chłodzenia wodnego AIO (All in One zintegrowane chłodzenie wodne): na górze, z przodu, z tyłu i co najważniejsze w dodatkowej strefie obok płyty głównej.
Dzięki temu możesz przygotować układ, który najlepiej odpowiada Twojej karcie graficznej, procesorowi i stylowi grania.
NOCTIS GLASS RGB X1 oferuje rozszerzone możliwości montażu zestawów, w tym również w przestrzeni obok płyty głównej.
Obsługiwane konfiguracje:
Obudowa obsługuje chłodzenia procesora do 170 mm, karty graficzne do 350 mm oraz zasilacze o długości do 180 mm (lub 230 mm po demontażu koszyka dysków).
Dzięki temu możesz wybrać dokładnie takie GPU (Graphics Processing Unit układ graficzny) i chłodzenie, jakie zapewnią Ci najlepszą wydajność bez stresu, czy wszystko się zmieści.
NOCTIS GLASS RGB X1 pozwala na skonfigurowanie chłodzenia, które pasuje do Twojego stylu rozgrywki:
maksymalnie przewiewne,
maksymalnie ciche,
perfekcyjnie wyważone.
10 możliwych miejsc na wentylatory daje Ci pełną kontrolę nad tym, jak zachowują się Twoje temperatury.
Dostępne pozycje:
Obudowa obsługuje trzy popularne standardy płyt głównych:
ATX (Advanced Technology eXtended) pełnowymiarowe, najbardziej rozbudowane,
mATX (Micro ATX) kompaktowe, ale wciąż funkcjonalne,
Mini-ITX najmniejsze, idealne do małych gamingowych zestawów.
Dostosuj konfigurację pamięci do swojej biblioteki gier i stylu pracy:
Wybór należy do Ciebie obudowa daje Ci obie opcje.
NOCTIS GLASS RGB umożliwia montaż:
Obudowa zachowuje wysoki przepływ, ale jednocześnie chroni podzespoły dwoma filtrami przeciwkurzowymi (góra + dół), dzięki czemu Twoje komponenty zachowują dłuższą żywotność.
NOCTIS GLASS RGB X1 został wyposażony w filtry przeciwkurzowe:
Górny panel zawiera:
| Informacje o produkcie | |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format | ATX |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Podświetlenie obudowy | RGB Tak |
| Liczba miejsc montażowych | 4 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 3 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 2 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 4 |
| Zainstalowane wentylatory | 3 x 120 mm (bok) 1 x 120 mm (tył) |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 10 |
| Opcjonalne wentylatory | 2 x 120 mm (bok) 3 x 120 mm (przód) 2 x 120 mm (góra) 1 x 120 mm (tył) 2 x 120 mm (osłona zasilacza) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 120 mm (przód) 1 x 120 mm (góra) 1 x 240 mm (przód) 1 x 120 mm (bok) 1 x 240 mm (bok) 1 x 280 mm (przód) 1 x 240 mm (góra) 1 x 120 mm (tył) 1 x 360 mm (przód) |
| Ilość miejsc na karty rozszerzeń | 6 |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 2.0 Power 1 x słuchawki 1 x mikrofon Sterowanie światłem Reset |
| Maksymalna długość karty graficznej | 350 mm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 170 mm |
| Maksymalna długość zasilacza | 180 mm |
| Kompatybilny standard zasilacza | ATX |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
46 x 39 x 20 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |