Sapphire Technology Karta graficzna Radeon RX 9060 XT PULSE 8GB GDDR6 128bit DP/2HDMI
Symbol: 11350-04-20G
Dostępność: 10 szt.
Cena: 1719.14
Cena: 1719.14
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 11350-04-20G
Dostępność: 10 szt.
Cena: 1719.14
Cena: 1719.14
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Radeon RX 9060 XT |
| Złącze karty graf. | PCI-E 16x ver. 5.0 |
| Producent chipsetu | AMD |
| Chipset | Radeon RX 9060 XT |
| Rodzaj pamięci | DDR6 |
| Szyna pamięci | 128-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 8 GB |
| Taktowanie rdzenia | 2700 MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 3290 MHz |
| Taktowanie pamięci | 20 Gbps |
| Porty wideo | 2 x HDMI 1 x DisplayPort |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Obsługiwane standardy | DirectX 12 Ultimate |
| Wymiary |
46,1 x 124 x 244 mm |
| Wersja | Box |
| Oznaczenia | |