Samsung Uchwyt ścienny WMN-46VD do modeli UD46, UE46 Videowall
Symbol: WMN-46VD/EN
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1496.54
Cena: 1496.54
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: WMN-46VD/EN
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1496.54
Cena: 1496.54
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Liczba obsługiwanych monitorów | 1 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 46 '' |
| Standard VESA | 400 x 400 600 x 400 |
| Obciążenie (maks.) | 29 kg |
| Wysięg (min.) | 39.9 mm |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
1022.0 x 539.8 mm |
| Waga | 10.4 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Samsung - TESAM%, RTSAM%, ATSAM%, UGSAM%, AVSAM%, TVSAM%, URSAM%, HWSAM%, HZSAM%, UPSAM%, ULSAM%, TLSAM% |