Samsung Monitor profesjonalny QM55B-T 55 cali Matowy, Dotykowy 24h/7 500(cd/m2) 3840x2160 (UHD) S10 Player (Tizen 6.5) Wi-Fi/BT 3 lata
Symbol: LH55QMBTBGCXEN
Dostępność: 0 szt.
Cena: 14094.32
Cena: 14094.32
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: LH55QMBTBGCXEN
Dostępność: 0 szt.
Cena: 14094.32
Cena: 14094.32
QM55B-T
Uniwersalny wyświetlacz dotykowy dla każdego środowiska
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
QM55B-T |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 55'' |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 680.4 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 1209.6 mm |
| Plamka matrycy | 0.315 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 500 nits |
| Kontrast statyczny | 4 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack 2 x USB 2.0 2 x RS-232 (COM) 3 x HDMI 1 x DisplayPort 1 x RJ-45 LAN |
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | EMC |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Pobór mocy | 143 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 734.6 mm |
| Szerokość | 1253.8 mm |
| Głębokość | 56.7 mm |
| Waga | 26.9 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Samsung - TESAM%, RTSAM%, ATSAM%, UGSAM%, AVSAM%, TVSAM%, URSAM%, HWSAM%, HZSAM%, UPSAM%, ULSAM%, TLSAM% |