Samsung Monitor 32 cali ViewFinity S70D VA 3840x2160 UHD 16:9 1xHDMI 1xDP 5ms PinP/PbyP 60Hz płaski biały 2Yd2d (LS32D701EAUXEN)
Symbol: LS32D701EAUXEN
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1161.06
Cena: 1161.06
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: LS32D701EAUXEN
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1161.06
Cena: 1161.06
Monitor Viewfinity S7 32 cale 4K UHD 60 Hz S70D LS32D701EAUXEN
Odkryj szczegóły
Rozdzielczość UHD
Wizualne mistrzostwo, którego wymagają profesjonaliści. Rozdzielczość UHD (3840x2160) to jeszcze więcej detali dzięki większemu zagęszczeniu pikseli na matrycy. Teraz możesz zanurzyć się w większej szczegółowości obrazu i większej przestrzeni roboczej ekranu, aby realizować swoje najbardziej skomplikowane pomysły.
Większy realizm dzięki większej liczbie kolorów
1,07 miliarda kolorów dzięki HDR10
HDR10 zapewnia realistyczne odwzorowanie barw, zarówno ciemniejszych jak i jaśniejszych odcieni. Widząc szerszą gamę kolorów oraz każdy niuans, odkryjesz ponownie satysfakcję z tworzenia kreatywnych projektów.
Podłącz więcej urządzeń
Wiele portów
Dzięki portom HDMI, DP, USB-A i USB-B podłączanie urządzeń peryferyjnych jest tak proste, jak to tylko możliwe. Ta niesamowita wygoda nie tylko upraszcza konfigurację, ale także zwiększa produktywność.
Łatwa i błyskawiczna konfiguracja
Podstawa Easy Setup Stand
Podstawa Easy Setup Stand tworzy idealną przestrzeń roboczą bez użycia narzędzi i śrub. Gdy nadejdzie czas na zmianę konfiguracji, wystarczy nacisnąć przycisk i cieszyć się ulubionym ustawieniem.
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| TCO Certified | Tak |
| Model |
S32D700EAU |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 32'' |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 392.234 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 697.306 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Zakrzywienie ekranu | 0 R |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | Mega Contrast |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack 1 x DisplayPort 1 x HDMI |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | TUV TCO |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 31 W |
| Klasa energetyczna | F |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 424.7 mm |
| Wysokość z podstawą | 501.6 mm |
| Szerokość | 713.9 mm |
| Głębokość | 41.8 mm |
| Głębokość z podstawą | 180 mm |
| Waga | 4.4 kg |
| Waga z podstawą | 5.9 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Samsung - TESAM%, RTSAM%, ATSAM%, UGSAM%, AVSAM%, TVSAM%, URSAM%, HWSAM%, HZSAM%, UPSAM%, ULSAM%, TLSAM% |