Samsung Dysk SSD PM9A3 U.2DCT 1920GB MZQL21T9HCJR-00W07 NVMe
Symbol: MZQL21T9HCJR-00W07
Dostępność: 0 szt.
Cena: 5351.02
Cena: 5351.02
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MZQL21T9HCJR-00W07
Dostępność: 0 szt.
Cena: 5351.02
Cena: 5351.02
| Informacje o produkcie | |
| Model |
PM9A3 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 1.92 TB |
| Interfejs dysku | PCIe 4.0 |
| TBW | 3504 TB |
| Prędkość odczytu | 6800 MB/s |
| Prędkość zapisu | 2700 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 850 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 130 K |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 7 mm |
| Szerokość | 100.2 mm |
| Głębokość | 69.85 mm |
| Oznaczenia | |