SQUEAK Głośnik bluetooth 5.3 Karaoke BeatOne USB-C SQ1009
Symbol: SQ1009
Dostępność: 5 szt.
Cena: 98.43
Cena: 98.43
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SQ1009
Dostępność: 5 szt.
Cena: 98.43
Cena: 98.43
BeatOne to przenośny głośnik Bluetooth, który łączy w sobie wszechstronność i funkcjonalność, sprawdzając się w każdej sytuacji. Kompaktowe wymiary, wygodny uchwyt do przenoszenia oraz szybkie ładowanie sprawiają, że zawsze jest gotowy do działania.
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Mobilne (do urz. mobilnych) |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 45 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 120 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 6,3 mm jack microSD 1 x USB (Type C) AUX 1 x USB |
| Zasilanie | Akumulator |
| Kolor | Czarny |
| Czas ładowania | 4 h |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 10 h |
| Wymiary |
180 x 160 x 405 mm |
| Waga | 1.35 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |