Rebeltec Słuchawki stereo z mikrofonem Montana Czarno-niebieskie
Symbol: RBLSLU00045
Dostępność: 28 szt.
Cena: 25.32
Cena: 25.32
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RBLSLU00045
Dostępność: 28 szt.
Cena: 25.32
Cena: 25.32
Stereofoniczne słuchawki z mikrofonem
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Nawigacja Telefonia internetowa Telefonia komórkowa Muzyka |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack 4 pin |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 105 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 1.2 mm |
| Kolor | Czarny Niebieski |
| Oznaczenia | |