Rebeltec Głośnik Bluetooth SoundBox 440
Symbol: RBLFLO00045
Dostępność: 0 szt.
Cena: 198.03
Cena: 198.03
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RBLFLO00045
Dostępność: 0 szt.
Cena: 198.03
Cena: 198.03
Przenośny głośnik bluetooth z radiem
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Kolumny |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 18 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 35 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 3,5 mm minijack microUSB AUX 1 x USB |
| Zasilanie | Akumulator |
| Akcesoria w zestawie |
Kabel USB(M) ->microUSB(M) |
| Kolor | Czarny |
| Czas ładowania | 3.5 h |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 6 h |
| Wymiary |
440 x 146 x 177mm |
| Waga | 1670 g |
| Oznaczenia | |