Rebeltec Głośnik Bluetooth SoundBox 340
Symbol: RBLGLO00044
Dostępność: 0 szt.
Cena: 144.40
Cena: 144.40
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RBLGLO00044
Dostępność: 0 szt.
Cena: 144.40
Cena: 144.40
Przenośny odtwarzacz bluetooth sterowany za pomocą smartphona (bluetooth) lub wbudowanych przycisków.
Tryby:
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Kolumny Mobilne (do urz. mobilnych) |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka Filmy |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności Regulacja wysokich tonów |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 12 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 35 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB AUX microUSB 3,5 mm minijack |
| Zasilanie | Akumulator |
| Akcesoria w zestawie |
Kabel USB(M)->microUSB(M) |
| Kolor | Czarny |
| Czas ładowania | 3.5 h |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 6 h |
| Wymiary |
340 x 110 x 140 mm |
| Waga | 1007 g |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |