Qoltec Zasilacz awaryjny UPS 3-fazowy | 10kVA | LCD | EPO | USB | On-line | High frequency
Symbol: 53983
Dostępność: 0 szt.
Cena: 6640.67
Cena: 6640.67
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 53983
Dostępność: 0 szt.
Cena: 6640.67
Cena: 6640.67
Twój niezawodny partner w zachowaniu ciągłości pracy urządzeń
Najbardziej zaawansowany typ UPS-a, który zapewnia pełną ochronę przed przerwami w dostawie prądu, regulując i stabilizując napięcie przez cały czas, dzięki czemu jest idealny do wrażliwych urządzeń. UPS Online dysponuje napięciem, które jest na bieżąco przetwarzane. W przypadku wystąpienia niespodziewanego spadku napięcia w sieci zasilacz podtrzymuje pracę podłączonego urządzenia. Jest to możliwe po zainstalowaniu odpowiednich akumulatorów, które będą na bieżąco ładowane. Zasilanie z sieci jest potrzebne tylko i wyłącznie do ładowania akumulatorów. Urządzenia na stałe podłączone do zasilacza otrzymują zawsze czystą energię, bez zakłóceń.
Odkryj doskonałość w pracy z nowym zasilaczem UPS 10kVA marki Qoltec
Zasilacz UPS 10kVA marki Qoltec wyróżnia:
posiada kółka.
Zaawansowana technologia High Frequency dla maksymalnej sprawności
Oparty jest na nowoczesnej topologii wysokiej częstotliwości, co pozwala na kompaktową budowę, cichą pracę oraz wysoką sprawność energetyczną. Idealny wybór do zastosowań biurowych i serwerowych, gdzie liczy się niezawodność i oszczędność miejsca. Czytelny ekran LCD dostarcza wszystkich niezbędnych informacji o statusie urządzenia, parametrach pracy, poziomie naładowania baterii i ustawieniach. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi zarządzanie UPS-em staje się proste i efektywne.
Czysty sinus - najwyższa jakość i bezpieczeństwo zasilania twoich urządzeń
Zasilacze UPS marki Qoltec to stabilna pozbawiona zakłóceń czysta energia o sinusoidalnym kształcie. To pełna ochrona twoich urządzeń, dzięki podwójnej konwersji, która najpierw przekształca prąd przemienny zasilania sieciowego na prąd stały, a następnie na prąd przemienny, co zapewnia najwyższy poziom jakości zasilania i zabezpiecza przez potencjalnymi zakłóceniami w sieci takimi jak spadki napięcia, zaniki energii, przepięcia i awarie.
Zarządzaj swoim zasilaniem z łatwością dzięki czytelnemu wyświetlaczowi LCD
Dzięki zintegrowanemu wyświetlaczowi LCD zarządzanie urządzeniem staje się intuicyjne i wygodne. Na ekranie otrzymujesz aktualne informacje dotyczące statusu pracy oraz kluczowych parametrów zasilacza. To gwarantuje, że będziesz na bieżąco z działaniem urządzenia, co umożliwia szybką reakcję na ewentualne problemy oraz optymalne dostosowanie pracy do potrzeb. Praca z zasilaczem staje się łatwa, szybka i niezawodna, co pozwala skoncentrować się na głównych zadaniach bez obaw o stabilność zasilania.
Szybka reakcja w sytuacjach awaryjnych
Zasilacz wyposażony jest w łatwo dostępny moduł EPO (Emergency Power Off), co pozwala na całkowite odcięcie zasilania jednym przyciskiem w nagłych przypadkach, takich jak pożar czy zalanie. Wyłącza zarówno zasilanie z baterii, jak i z sieci energetycznej, co jest niezbędne dla bezpieczeństwa.
| Informacje o produkcie | |
| Moc pozorna | 10 kVA |
| Moc czynna | 8 kW |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 3 (400V) |
| Napięcie | 0 V |
| Pojemność akumulatora | 0 mAh |
| Czas przełączenia (maks.) | 4 s |
| Czas transferu (maks.) | 0 s |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 0 s |
| Czas ładowania | 0 s |
| Typ obudowy | Tower (UPS) |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzwarciowe (SCP) Przeciw przegrzaniu Przed zbyt niskim napięciem (UVP) Przeciwprzeciążeniowe (OPP) Przeciwprzepięciowe (OVP) |
| Porty zasilania wy. | 3Ph + N |
| Gniazda we/wy | 1 x EPO 1 x RS-232 (COM) 1 x USB (Type B) |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
(G/D x Sz x W): 570 x 250 x 540 mm |
| Waga | 33 kg |
| Oznaczenia | |