QNAP TS-431XeU-8G 4x0HDD 8GB 4x1.7Ghz 1xSFP+ 2xGbE
Symbol: TS-431XeU-8G
Dostępność: 0 szt.
Cena: 3457.63
Cena: 3457.63
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TS-431XeU-8G
Dostępność: 0 szt.
Cena: 3457.63
Cena: 3457.63
Wydajny, czterordzeniowy serwer TS-431XeU wyposażono w jeden port 10GbE SFP+, zapewnia pełną obsługę szybkich sieci 10GbE w przystępnej cenie i z maksymalnym zwrotem z inwestycji. Płytka obudowa modelu TS-431XeU nadaje się idealnie do instalacji w małych szafach typu RACK lub szafach z dużą ilością okablowania. Wszechstronny, zintegrowany serwer TS-431XeU wyposażono w szereg wyjątkowych funkcji. Obsługa wirtualnej grupy JBOD (VJBOD) pozwala na przykład w ekonomiczny sposób wykorzystywać nieużywaną przestrzeń na serwerze NAS do rozbudowy pojemności innych serwerów QNAP NAS, a dzięki aplikacji Container Station możliwe jest szybkie tworzenie i wdrażanie aplikacji Internetu rzeczy (IoT). Serwer TS-431XeU stanowi ekonomiczne rozwiązanie dla rozwijających się firm, które potrzebują pamięci masowej do obsługi kopii zapasowych, przywracania danych, chmury prywatnej i wirtualizacji, a ponadto chcą przygotować swoją infrastrukturę informatyczną do pracy w sieciach 10GbE.
| Informacje o produkcie | |
| Procesor |
Alpine AL-314 Quad-Core 1.7 GHz |
| Wbudowana pamięć RAM | 8 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 8 GB |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR3 |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 1 |
| Maks. liczba dysków | 4 |
| Typ dysku | HDD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) 3,5'' (LFF) |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Interfejs sieciowy | 2 x 10/100/1000 Mbit/s 1 x 10Gbit/s SFP+ |
| Gniazda we/wy | 4 x USB 3.0 |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Wentylator | 4 cm |
| Obudowa | Rack 1U |
| Zasilanie |
100W, 100-240V AC, 50/60Hz, open frame |
| Waga | 4.15 kg |
| Wymiary |
44 x 439 x 291 mm |
| RAID | Tak |
| Video | |
| Poziomy RAID | 1 5 6 |
| Oznaczenia | |