QNAP Serwer NAS TS-464U-8G 4x0HDD 1U Intel Cel N5105/N5095 8G
Symbol: TS-464U-8G
Dostępność: 0 szt.
Cena: 5969.46
Cena: 5969.46
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TS-464U-8G
Dostępność: 0 szt.
Cena: 5969.46
Cena: 5969.46
TS-464U 4-rdzeniowy/4-wątkowy procesor Intel Celeron N5095 o taktowaniu zwiększanym do 2,9 GHz, 8 GB wbudowana (nierozszerzalna)
NAS w obudowie RACK z czterordzeniowym procesorem Intel, podwójnym portem 2,5GbE oraz możliwością rozbudowy PCIe na potrzeby szybkiej transmisji i aplikacji do wirtualizacji.
Model TS-464U, wyposażony w czterordzeniowy procesor Intel Celeron N5095 (o taktowaniu zwiększanym do 2,9 GHz), oferuje dwa porty 2,5GbE RJ45 i funkcję Trunkingu portów na potrzeby łączonej przepustowości nawet do 5 Gb/s. Wbudowane wyjście 4K HDMI do wyświetlania multimediów i zawartości maszyny wirtualnej. Model TS-464U, wyposażony w gniazdo PCIe Gen 3, zapewnia elastyczną możliwość rozszerzania funkcji NAS, umożliwiając instalację różnych kart: karty sieciowej 10GbE/5GbE, karty QM2 do buforowania dysków SSD M.2 lub Edge TPU do rozpoznawania obrazów w oparciu o sztuczną inteligencję. Model TS-464U obsługuje także 256-bitowe szyfrowanie AES, zapewniając poufność wrażliwych danych biznesowych bez pogarszania wydajności systemu.
| Informacje o produkcie | |
| Procesor |
Procesor czterordzeniowy zapewniający wysoką wydajność |
| Wbudowana pamięć RAM | 8 GB |
| Wbudowana pamięć flash | 4 GB |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR4 |
| Maks. liczba dysków | 4 |
| Typ dysku | SSD HDD |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) 2,5'' (SFF) |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s SATA II - 3 Gb/s |
| RAID | Tak |
| Poziomy RAID | 5 10 (1+0) 1 6 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Interfejs sieciowy | 2 x 10/100/1000/2500 Mbit/s |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.1 2 x USB 2.0 1 x HDMI |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Wentylator | 4 cm |
| Obudowa | Rack 1U |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 3.0 x 2 |
| Zasilanie |
Zasilacz: 250 W (x1), 100240 V |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Waga | 8.54 kg |
| Wymiary |
43.3 × 430 × 479 mm |
| Oznaczenia | |