PowerWalker Zasilacz Line-Interactive 3000VA SCL 4xSchuko, RJ11/RJ45 IN/OUT, USB, LCD
Symbol: VI 3000 SCL
Dostępność: 2 szt.
Cena: 1009.26
Cena: 1009.26
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: VI 3000 SCL
Dostępność: 2 szt.
Cena: 1009.26
Cena: 1009.26
Seria PowerWalker VI 600-3000 SCL oferuje proste rozwiązanie dla komputerów i do innych zastosowań domowych. Urządzenie dostępne jest z gniazdkami schuko, francuskimi i brytyjskimi oraz posiada kontrolowany mikroprocesorowo automatyczny regulator napięcia, który stabilizuje napięcie do bezpiecznego przedziału poprzez tryby wzmocnienia lub osłabienia napięcia.
Wszystkie modele z tej serii mogą być włączane bezpośrednio z baterii (funkcja zimnego startu) oraz wewnętrzne baterie mogą być ładowane w trybie czuwania. Komunikacja odbywa się za pomocą portu USB, który umożliwia monitorowanie i kontrolowanie urządzenia. Oprogramowanie zarządzające ViewPower jest dostępne do pobrania z strony internetowej: www.powerwalker.com.
| Informacje o produkcie | |
| Moc pozorna | 3000 VA |
| Moc czynna | 1800 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 2 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 9 Ah |
| Czas transferu (maks.) | 6 ms |
| Czas ładowania | 6 h |
| Typ obudowy | Desktop (PC/Switche) |
| Zabezpieczenia / filtry | Nadmierne rozładowanie Przeciwprzeciążeniowe (OPP) Przeciw przeładowaniu |
| Oprogramowanie |
ViewPower |
| Porty zasilania we. | Wtyczka sieciowa |
| Porty zasilania wy. | 4 x typ C/F (Schuko) |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) 1 x RJ-11/RJ-45 1 x USB (Type B) |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 11.5 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | PowerWalker (wskazane indeksy) |