Philips Telewizor LED 32 cale 32PFS6900/12
Symbol: 32PFS6900/12
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1293.89
Cena: 1293.89
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 32PFS6900/12
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1293.89
Cena: 1293.89
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
32PFS6900/12 |
| Panel | LED |
| Przekątna ekranu | 32'' |
| Technologia HD | Full HD |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Częstotliwość natywna odświeżania | 60 Hz |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Tuner TV | Analogowy DVB-S DVB-S2 DVB-T MPEG-2 DVB-T MPEG-4 (H.264) DVB-T2 (HD)/HEVC (H.265) DVB-C |
| Smart TV | Tak |
| System TV | TITAN OS |
| Obraz | HDR10 HLG (HDR HLG) Ambilight Crystal Clear HDR Pixel Plus HD Super Resolution |
| PVR/DVR | Nie |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| Funkcje | Automatyczne skanowanie kanałów ECO Wyłączenie obrazu (dla radia) Czujnik światła Automatyczne wyłączenie |
| Funkcje specjalne |
|
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 12 W |
| Tryb hotelowy | Nie |
| Telegazeta (pamięć) |
1000 stron |
| Pamięć wewnętrzna | 8 GB |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Tak |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack 3 x HDMI 2 x USB 2.0 1 x RJ-45 LAN 1 x SPDIF out 1 x Gniazdo CI/Cl+ 1 x Satellite 1 x Wejście antenowe |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 27 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 433 mm |
| Wysokość z podstawą | 451 mm |
| Szerokość | 728 mm |
| Głębokość | 87 mm |
| Głębokość z podstawą | 178 mm |
| Waga | 4.53 kg |
| Waga z podstawą | 4.63 kg |
| Pozostałe parametry |
Funkcje Ambilight:
|
| Oznaczenia | |
| Data Act | Philips - TVPHI%, UGPHI% |