Philips Monitor interaktywny 75BDL4252E 75 cali Dotykowy
Symbol: 75BDL4252E/00
Dostępność: 0 szt.
Cena: 8336.51
Cena: 8336.51
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 75BDL4252E/00
Dostępność: 0 szt.
Cena: 8336.51
Cena: 8336.51
Gniazdo OPS umożliwia podłączenie komputera bez okablowania
Zintegruj pełną moc komputera z systemem Windows lub moduł Chrome OS bezpośrednio z profesjonalnym monitorem Philips. Gniazdo OPS zawiera wszystkie połączenia potrzebne do uruchomienia rozwiązania typu slot-in, w tym zasilacz.
Philips z obsługą Wave do zdalnego zarządzania i sterowania wyświetlaczem
Twój wyświetlacz Philipsa z obsługą Wave umożliwia zdalne zarządzanie i konserwację tego urządzenia w dowolnym miejscu i czasie. Ta ewolucyjna platforma chmurowa daje Ci pełną kontrolę, z uproszczoną instalacją i konfiguracją, monitorowaniem i sterowaniem wyświetlaczami, aktualizacją oprogramowania sprzętowego, zarządzaniem potrzebami centralnej zawartości i ustawianiem harmonogramów zasilania. Oszczędzasz czas, energię i wpływ na środowisko.
Certyfikat Google EDLA
Ulepszone doświadczenie użytkownika i zaangażowanie uczniów, bezpieczeństwo i integracja aplikacji oraz cała część usługi. Bezpośrednio korzystaj z aplikacji i usług Google, w tym Google Classroom, Docs and Slides, i bezproblemowo integruj Chromebooki i inne urządzenia z systemem Android, aby ułatwić i intuicyjnie uczyć się.
Wbudowany czujnik oświetlenia otoczenia
Wbudowane czujniki oświetlenia otoczenia przyczyniają się do oszczędności energii, automatycznie dostosowując jasność ekranu do otaczających warunków oświetleniowych.
Szkło hartowane z powłoką antyrefleksyjną, odporne na zarysowania o twardości 9H
Powłoki przeciwodblaskowe i przeciw odciskom palców, twardość ołówka 9H.
Odrzucanie dłoni
Odrzucanie dłoni zapewnia większą precyzję.
Filtr niebieskiego światła
Filtr niebieskiego światła pomaga chronić oczy i zapobiec ich zmęczeniu.
Prezentacje bezprzewodowe
Philips ScreenShare ułatwia nauczycielom, uczniom lub pracownikom bezprzewodowe udostępnianie ekranów z własnego urządzenia, niezależnie od systemu operacyjnego, za pośrednictwem przeglądarki lub ulubionych aplikacji, na interaktywnym wyświetlaczu Philips Collaboration.
Technologia wielodotykowa z obsługą do 50 punktów dotykowych
Twórz niezapomniane interaktywne wrażenia z nawet 50 punktami dotyku jednocześnie, aby prowadzić sprawne, dynamiczne lekcje lub sesje burzy mózgów. Idealny do zastosowań opartych na współpracy i współtworzeniu, ten wyświetlacz łączy odbiorców z dowolną treścią. Oferuje zwiększoną przyjazność dla użytkownika dzięki funkcji gumki, odrzucaniu dłoni i rozpoznawaniu rozmiaru końcówki.
Zaawansowana aplikacja IR Touch i Whiteboard.
Zaawansowane funkcje dotykowe w podczerwieni z mniejszymi, płytszymi ramkami. Wbudowana aplikacja tablicy umożliwia bezproblemową współpracę i burzę mózgów bezpośrednio na wyświetlaczu.
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
75BDL4252E |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 75'' |
| Typ matrycy | ADS-IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.4296 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Kontrast dynamiczny | 500 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 2 x RJ-45 LAN 4 x USB 3.0 2 x USB (Type B) 2 x USB (Type C) 1 x DisplayPort 1 x RS-232 (COM) 1 x 15-pin D-Sub 1 x SPDIF out 4 x HDMI 2 x 3,5 mm minijack |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Tak |
| Pivot | Nie |
| Swivel | Nie |
| Tilt | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | CE ETL RoHS CB EAC EMF FCC Class A |
| Standard VESA | 800 x 400 |
| Pobór mocy | 130 W |
| Klasa energetyczna | F |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Akcesoria opcjonalne |
Taca na pióro z 2-kolorowym rysikiem |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 1031 mm |
| Szerokość | 1709.4 mm |
| Głębokość | 97.3 mm |
| Waga | 39.5 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Informacje o gwarancji |
5 lat gwarancji |
| Oznaczenia | |