Philips Monitor 55BDL5050D 55 cali
Symbol: 55BDL5050D/00
Dostępność: 0 szt.
Cena: 4813.96
Cena: 4813.96
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 55BDL5050D/00
Dostępność: 0 szt.
Cena: 4813.96
Cena: 4813.96
Philips Signage serii 5000
Wykraczaj poza zwyczajność. Przyciągnij uwagę odbiorców i podnieś jakość ich doświadczeń dzięki Philips Signage 5000. Ten wszechstronny wyświetlacz, działający w systemie Android 14, zapewnia płynną integrację i wyjątkową wydajność w każdym środowisku.
24/7 pracujemy nad Twoimi treściami przez całą dobę.
Dzięki jasności 600 cd/m2 zapewniającej lepszą widoczność w jasnym świetle, a nawet w słońcu, seria Philips Signage 5000 została zaprojektowana do pracy w trybie 24/7, co czyni ją doskonałym wyborem dla centrów turystycznych i transportowych, centrów handlowych, lokali gastronomicznych i nie tylko.
Możliwość instalacji w orientacji pionowej lub poziomej.
Przygotuj swój wyświetlacz na przyszłość dzięki naszemu podejściu modułowemu. Umożliwia ono wydłużenie żywotności produktu dzięki łatwemu demontażowi i wymianie komponentów oraz skupieniu się na zrównoważonym rozwoju, przy ograniczonym generowaniu odpadów elektrycznych i elektronicznych.
Profesjonalny system na chipie Android 14.
Wyposażony w system Android 14 wyświetlacz Philips Signage 5050 został zaprojektowany na profesjonalnej platformie z wbudowaną niezawodną łącznością i zabezpieczeniami. Zoptymalizowany pod kątem natywnych aplikacji Android, umożliwia instalowanie aplikacji internetowych i oprogramowania bezpośrednio na wyświetlaczu, eliminując potrzebę stosowania zewnętrznego odtwarzacza multimedialnego.
Zintegrowana przeglądarka oparta na HTML5 Chromium.
Nawiąż połączenie i kontroluj treści za pośrednictwem chmury dzięki zintegrowanej przeglądarce HTML5 opartej na Chromium. Zaprojektuj swoje treści online i podłącz pojedynczy wyświetlacz lub całą sieć w orientacji poziomej lub pionowej. Wystarczy połączyć się z Internetem za pomocą kabla RJ45.
Philips Wave do zdalnego zarządzania urządzeniami.
Odblokuj moc, wszechstronność i inteligencję w wyświetlaczach Philips Signage 5000 zdalnie za pomocą Wave. Ta ewolucyjna platforma w chmurze zapewnia pełną kontrolę, dzięki uproszczonej instalacji i konfiguracji, monitorowaniu i sterowaniu wyświetlaczami, aktualizacji oprogramowania sprzętowego, zarządzaniu listami odtwarzania i ustawianiu harmonogramów zasilania. Oszczędność czasu, energii i wpływu na środowisko.
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
55BDL5050D/00 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 55'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.315 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Zakrzywienie ekranu | 0 R |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 600 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 5 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 500 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type C) 1 x 3,5 mm minijack 1 x RJ-45 LAN 1 x DisplayPort 2 x USB 3.0 2 x RS-232C (IR) 3 x HDMI |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Tak |
| Swivel | Nie |
| Tilt | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | CE RoHS CB |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Pobór mocy | 72 W |
| Klasa energetyczna | F |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 712.6 mm |
| Szerokość | 1241.8 mm |
| Głębokość | 63.6 mm |
| Waga | 16.6 kg |
| Pozostałe parametry |
Odtwarzanie wideo przez złącze USB
Odtwarzanie zdjęć przez złącze USB
Odtwarzanie dźwięku przez złącze USB
Procesor
Procesor graficzny
Pamięć
Przechowywanie
Formaty komputerowe
Formaty wideo
|
| Oznaczenia | |