Philips Monitor 34 cale 34M2C5501A Curved VA 180Hz HDMIx2 DP HAS Ambiglow
Symbol: 34M2C5501A/00
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1290.27
Cena: 1290.27
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 34M2C5501A/00
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1290.27
Cena: 1290.27
34M2C5501A
Wrażenia z gry na najwyższym poziomie
Ten zakrzywiony monitor z panelem Fast VA pozwala grać z najwyższą precyzją i prędkością przy 180 Hz. Dzięki DisplayHDR 400, zakrzywionej konstrukcji i gwarantowanej rozdzielczości Full HD monitor ten zapewnia doskonałe wrażenia z gry.
Funkcje opracowane pod kątem potrzeb graczy:
Stworzony do szybkiej akcji:
Wciągające efekty wizualne:
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
34M2C5501A |
| Proporcje obrazu | 21:9 |
| Przekątna ekranu | 34'' |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 333.72 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 797.22 mm |
| Plamka matrycy | 0.23175 mm |
| Rozdzielczość | 3440 x 1440 |
| Zakrzywienie ekranu | 1500 R |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 300 nits |
| Kontrast statyczny | 4 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | Mega Contrast |
| Częstotliwość odświeżania | 180 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 275 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 180 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI 1 x DisplayPort 1 x USB 3.2 Type-B Gen 1 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1 1 x 3,5 mm minijack |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 130 mm |
| Certyfikaty | TUV RoHS EAC EMC EMF FCC (jeśli nie ma podanej klasy) ICES 003 CB UKCA KC CE |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 31 W |
| Klasa energetyczna | F |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 369 mm |
| Wysokość z podstawą | 434 mm |
| Szerokość | 808 mm |
| Głębokość | 69 mm |
| Głębokość z podstawą | 311 mm |
| Waga | 6.68 kg |
| Waga z podstawą | 8.61 kg |
| Oznaczenia | |