Philips Monitor 27E2N1110 27 cali IPS 120Hz HDMI VGA
Symbol: 27E2N1110/00
Dostępność: 30 szt.
Cena: 418.48
Cena: 418.48
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 27E2N1110/00
Dostępność: 30 szt.
Cena: 418.48
Cena: 418.48
Stworzony z myślą o precyzji
Ten monitor został wyposażony w funkcje, które pozwalają pracować z absolutną dokładnością. Rozdzielczość Full HD, częstotliwość odświeżania 120 Hz oraz czas reakcji 1 ms (MPRT) zapewniają wyjątkowo szczegółowy obraz i najwyższy poziom definicji.
Funkcje stworzone dla Ciebie
Tryb LowBlue oraz technologia Flicker-Free ochrona oczu podczas długotrwałego użytkowania
Idealny do gier
Łatwy w obsłudze i montażu
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
27E2N1110 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 336.31 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 597.89 mm |
| Plamka matrycy | 0.3114 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Kontrast dynamiczny | Mega Contrast |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 140 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 120 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub 1 x HDMI |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | CEL CECP CE TUV RoHS CB EAC UKCA KC FCC (jeśli nie ma podanej klasy) EMF ICES 003 CCC |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 15.6 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 358 mm |
| Wysokość z podstawą | 447 mm |
| Szerokość | 690 mm |
| Głębokość | 33 mm |
| Głębokość z podstawą | 124 mm |
| Waga | 3.13 kg |
| Waga z podstawą | 3.5 kg |
| Oznaczenia | |