Philips Monitor 23.8 cala 24M2N3201PL Fast IPS 260Hz HDMI DP
Symbol: 24M2N3201PL/00
Dostępność: 0 szt.
Cena: 523.08
Cena: 523.08
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 24M2N3201PL/00
Dostępność: 0 szt.
Cena: 523.08
Cena: 523.08
24M2N3201PL
Monitor z matrycą Fast IPS wynosi rozgrywkę na wyższy poziom dzięki odświeżaniu 260 Hz (po podkręceniu) i czasowi reakcji 0,3 ms Smart MBR. Ostry obraz HDR i gwarantowana rozdzielczość Full HD zapewniają doskonałe wrażenia z gry w każdym aspekcie.
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
24M2N3201PL |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Typ matrycy | Fast IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 296.46 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527.04 mm |
| Plamka matrycy | 0.2745 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 260 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 290 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 260 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack 1 x DisplayPort 1 x HDMI |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Nie |
| Swivel | Nie |
| Tilt | Tak |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | CE TUV EMF UKCA FCC (jeśli nie ma podanej klasy) CB EAC RoHS |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 14 W |
| Klasa energetyczna | D |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 325 mm |
| Wysokość z podstawą | 433 mm |
| Szerokość | 540 mm |
| Głębokość | 55 mm |
| Głębokość z podstawą | 195 mm |
| Waga | 2.55 kg |
| Waga z podstawą | 3.14 kg |
| Oznaczenia | |