Patriot Pamięć Signature DDR5 8GB/4800(1*8GB) CL40
Symbol: PSD58G480041
Dostępność: 0 szt.
Cena: 522.83
Cena: 522.83
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PSD58G480041
Dostępność: 0 szt.
Cena: 522.83
Cena: 522.83
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Całkowita pojemność pamięci | 8 GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | 4800 MHz |
| Liczba pamięci w zestawie | 1 |
| CAS Latency | CL40 |
| Obsługa ECC | Tak |
| Radiator | Nie |
| Wymiary |
32 x 133 x 2 mm |
| Waga | 17 g |
| Oznaczenia | |