Patriot Pamięć Signature DDR5 16GB/5600(1*16GB) CL46
Symbol: PSD516G560081
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1066.63
Cena: 1066.63
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PSD516G560081
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1066.63
Cena: 1066.63
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Całkowita pojemność pamięci | 16 GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Liczba pamięci w zestawie | 1 |
| CAS Latency | CL16 |
| Obsługa ECC | Nie |
| Radiator | Nie |
| Wymiary |
32 x 133 x 20 mm |
| Waga | 17 g |
| Oznaczenia | |