Patriot Pamięć DDR5 Viper Venom 32GB/7200 (2x16GB) CL34
Symbol: PVV532G720C34K
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1698.43
Cena: 1698.43
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PVV532G720C34K
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1698.43
Cena: 1698.43
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Całkowita pojemność pamięci | 32 GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | 7200 MHz |
| Liczba pamięci w zestawie | 2 |
| CAS Latency | CL34 |
| Obsługa ECC | On-die ECC |
| Radiator | Tak |
| Wymiary |
43 x 137 x 7 mm |
| Waga | 52 g |
| Oznaczenia | |