Patriot Pamięć DDR5 Viper Venom 16GB/6000 (1x16GB) C30
Symbol: PVV516G60C30
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1013.08
Cena: 1013.08
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PVV516G60C30
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1013.08
Cena: 1013.08
Pamięć DDR5 Viper Venom 16GB/6000 (1x16GB) C30
Dopracowane do perfekcji
Viper Venom DDR5 został wykonany z najwyższej jakości aluminium i poddawany jest 100% ręcznym testom na każdym etapie produkcji, aby zapewnić najwyższą jakość i niezawodność.
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Całkowita pojemność pamięci | 16 GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | 6000 MHz |
| Liczba pamięci w zestawie | 1 |
| CAS Latency | CL30 |
| Obsługa ECC | On-die ECC |
| Radiator | Tak |
| Wymiary |
43 x 137 x 7 mm |
| Waga | 52 g |
| Oznaczenia | |