Patriot Pamięć DDR5 Viper Elite 5 RGB TUF 32GB/6600 (2x16GB) CL34
Symbol: PVER532G66C34KT
Dostępność: 0 szt.
Cena: 2011.22
Cena: 2011.22
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PVER532G66C34KT
Dostępność: 0 szt.
Cena: 2011.22
Cena: 2011.22
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Całkowita pojemność pamięci | 32 GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | 6600 MHz |
| Liczba pamięci w zestawie | 2 |
| CAS Latency | CL34 |
| Obsługa ECC | Tak |
| Radiator | Tak |
| Wymiary |
44 x 133 x 7 mm |
| Waga | 92 g |
| Oznaczenia | |