Patriot Pamięć DDR4 Signature 8GB/3200 (1*8GB) CL22
Symbol: PSD48G320081
Dostępność: 0 szt.
Cena: 333.69
Cena: 333.69
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PSD48G320081
Dostępność: 0 szt.
Cena: 333.69
Cena: 333.69
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Całkowita pojemność pamięci | 8 GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Liczba pamięci w zestawie | 1 |
| CAS Latency | CL22 |
| Obsługa ECC | Nie |
| Radiator | Nie |
| Wymiary |
31 x 133 x 3,2 mm |
| Waga | 32.5 g |
| Oznaczenia | |