Patriot Dysk SSD P310 240GB M.2 2280 1700/1000 PCIe NVMe Gen3 x 4
Symbol: P310P240GM28
Dostępność: 0 szt.
Cena: 290.39
Cena: 290.39
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: P310P240GM28
Dostępność: 0 szt.
Cena: 290.39
Cena: 290.39
Dysk SSD P310
| Informacje o produkcie | |
| Model |
P310 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 2280 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 240 GB |
| Interfejs dysku | PCIe 3.0 |
| TBW | 120 TB |
| Prędkość odczytu | 1700 MB/s |
| Prędkość zapisu | 1000 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 280 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 250 K |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 3.8 mm |
| Szerokość | 22 mm |
| Głębokość | 80 mm |
| Waga | 9 g |
| Oznaczenia | |