Patriot Dysk SSD P300 128GB M.2 PCIe Gen 3 x4 1600/600
Symbol: P300P128GM28
Dostępność: 0 szt.
Cena: 209.15
Cena: 209.15
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: P300P128GM28
Dostępność: 0 szt.
Cena: 209.15
Cena: 209.15
| Informacje o produkcie | |
| Model |
P300 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 2280 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 128 GB |
| Interfejs dysku | PCIe 3.0 |
| TBW | 40 TB |
| Prędkość odczytu | 1600 MB/s |
| Prędkość zapisu | 600 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 290 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 150 K |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 3.8 mm |
| Szerokość | 22 mm |
| Głębokość | 80 mm |
| Waga | 9 g |
| Oznaczenia | |