Patriot Dysk SSD 2TB Transporter Lite 1000/1000 MB/s Type-C
Symbol: PTPL2TBPEC
Dostępność: 0 szt.
Cena: 788.92
Cena: 788.92
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PTPL2TBPEC
Dostępność: 0 szt.
Cena: 788.92
Cena: 788.92
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Transporter Lite |
| Typ dysku | SSD |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Pojemność dysku | 2 TB |
| Interfejs dysku | USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 |
| Prędkość odczytu | 1000 MB/s |
| Prędkość zapisu | 1000 MB/s |
| Kolor | Czerwony |
| Wysokość | 9.7 mm |
| Szerokość | 32.5 mm |
| Głębokość | 107 mm |
| Waga | 40 g |
| Oznaczenia | |