Patriot Dysk SSD 1.92TB P310 PCIe M.2 Gen3 x4 NVMe 2100/1800MB/s
Symbol: P310P192TM28
Dostępność: 0 szt.
Cena: 878.42
Cena: 878.42
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: P310P192TM28
Dostępność: 0 szt.
Cena: 878.42
Cena: 878.42
Dysk SSD 1.92TB P310 PCIe M.2 Gen3 x4 NVMe 2100/1800MB/s
Zbudowany w oparciu o najnowszy interfejs PCIe M.2 Gen3 x4 oraz standard NVMe 1.3, dysk SSD Patriot P310 oferuje o 25% wyższe prędkości transferu i liczbę operacji IOPS w porównaniu do standardowych rozwiązań PCIe 3 x2. Dysk SSD P310 M.2 zapewnia znaczącą poprawę czasu uruchamiania systemu, ładowania aplikacji oraz transferu danych w porównaniu do tradycyjnych dysków twardych HDD.
Zaawansowane oprogramowanie układowe P310 oferuje technologie SmartECC, ograniczanie termiczne (thermal throttling) oraz pełną ochronę ścieżki danych end-to-end, co zapewnia integralność danych, trwałość i niezawodność w codziennym użytkowaniu. Dzięki kompaktowemu formatowi M.2 oraz konstrukcji ułatwiającej montaż, dysk SSD P310 idealnie pasuje do każdego komputera PC lub laptopa, a jego niskie zużycie energii pomaga wydłużyć czas pracy na baterii.
Zwiększ wydajność swojego komputera dzięki dyskowi SSD P310 i ciesz się szybkim ładowaniem aplikacji, lepszą, płynną produktywnością oraz transferem różnych aplikacji bez opóźnień. Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 7*/8.0*/8.1/10 (*może wymagać sterownika). Patriot P310 oferuje jedną z najbardziej niezawodnych pamięci SSD pod względem wydajności.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
P310 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 2280 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 1.92 TB |
| Interfejs dysku | PCIe 3.0 |
| TBW | 960 TB |
| Prędkość odczytu | 2100 MB/s |
| Prędkość zapisu | 1800 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 280 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 250 K |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysokość | 3.8 mm |
| Szerokość | 22 mm |
| Głębokość | 80 mm |
| Waga | 9 g |
| Oznaczenia | |