POLY Słuchawki Voyager 4320 USB-C Headset+BT700 76U50AA
Symbol: 76U50AA
Dostępność: 0 szt.
Cena: 567.13
Cena: 567.13
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 76U50AA
Dostępność: 0 szt.
Cena: 567.13
Cena: 567.13
Zestaw słuchawkowy Poly Voyager 4320 USB-C + adapter BT700
Swoboda pracy
Poruszaj się swobodnie między wszystkimi przestrzeniami pracy, korzystając z tego przenośnego zestawu słuchawkowego. Zasięg bezprzewodowy sięgający 50 m pozwala na bezproblemowe wędrówki. Redukuj hałas występujący w tle i kontroluj rozmowy, dzięki technologii Acoustic Fence.
Całodobowa wydajność
Zwiększ swoją produktywność, wykorzystując ciągły komfort, czas rozmów sięgający 24 godzin i łączność z wieloma urządzeniami. Wydłuż czas rozmów, korzystając z biurkowej podstawki ładującej lub zestawu słuchawkowego w trybie połączenia przewodowego USB.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Call center Muzyka Gaming Telefonia internetowa Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) HFP (Hands-Free Profile) HSP |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Zasięg | 50 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 0.324 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Poly - CGPOY%, TEPOY%, UGPOY%, UHPOY%, UVPOY% |