POLY Słuchawki Savi 7220 Office Binaural DECT 8D3G8AA
Symbol: 8D3G8AA#ABB
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1104.80
Cena: 1104.80
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 8D3G8AA#ABB
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1104.80
Cena: 1104.80
Seria bezprzewodowych słuchawek DECT Savi 7200 do telefonów stacjonarnych pozwala pracownikom na dalekie przemieszczanie się.
Produktywność bez użycia rąk
Każdy w biurze mógłby skorzystać z większej elastyczności. Mogą pewnie poruszać się w promieniu 400 stóp / 120 m od bazy zestawu słuchawkowego, zapewniając do 12 godzin rozmów. A współpraca jest prosta, ponieważ zespoły mogą konferencyjnie obsługiwać do czterech zestawów słuchawkowych na jednej bazie.
Łatwa integracja
Bezprzewodowe zestawy słuchawkowe Savi 7200 umożliwiają natychmiastową integrację z ponad 800 analogowymi i IP telefonami stacjonarnymi od wiodących producentów w tym z szeroką gamą telefonów oferowanych przez Poly.
DECT Adaptacyjna moc
Zoptymalizuj zasięg, oszczędzaj energię i maksymalizuj przestrzeń biurową dzięki adaptacyjnemu systemowi zasilania DECT. Automatycznie dostosowuje siłę sygnału bezprzewodowego na podstawie odległości od podstawy zestawu słuchawkowego.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Call center Telefonia internetowa Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | DECT |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) HFP (Hands-Free Profile) A2DP (Transmisja stereo) |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 100 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 6.8 kHz |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Zasięg | 120 m |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 12 h |
| Czas ładowania | 3 h |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
155 x 166 x 67 mm |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Poly - CGPOY%, TEPOY%, UGPOY%, UHPOY%, UVPOY% |