POLY Słuchawki Mission 815 Mono Leatherette C01F8AA#AC3
Symbol: C01F8AA#AC3
Dostępność: 0 szt.
Cena: 489.01
Cena: 489.01
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: C01F8AA#AC3
Dostępność: 0 szt.
Cena: 489.01
Cena: 489.01
Słuchawki Mission 815 Mono Leatherette C01F8AA#AC3
Stworzone z myślą o długich dniach pracy i niezliczonych rozmowach, słuchawki HP Poly Mission 615 łączą wyjątkowy komfort z wysoką jakością dźwięku oraz łatwą łącznością USB pomagając zespołom zachować koncentrację, produktywność i stały kontakt przez cały dzień.
Indywidualne dopasowanie na długie dni
Zaprojektowane z myślą o całodziennym komforcie regulowany, wyściełany pałąk oraz miękkie nauszniki z pianki memory foam zapewniają indywidualne dopasowanie, wspierają koncentrację i zmniejszają zmęczenie nawet podczas całodniowych spotkań.
Zawsze wyraźnie, zawsze profesjonalnie
Gdy w miejscu pracy robi się głośno, zestaw słuchawkowy HP Poly Mission 615 pomaga Twojemu głosowi wybrzmieć wyraźnie. Mikrofony z redukcją szumów oraz redukcja hałasu oparta na AI sprawiają, że rozmowy pozostają profesjonalne i wolne od zakłóceń, dzięki czemu połączenia są czyste i skupione na rozmowie.
Proste i niezawodne połączenia
Podłącz i zacznij pracę. Dzięki kompatybilności z USB Type-C i USB Type-A, intuicyjnym przyciskom sterowania na przewodzie oraz łatwemu zarządzaniu urządzeniem za pomocą aplikacji HP Poly Studio, konfiguracja jest szybka, prosta i niezawodna dla każdego użytkownika.
Stworzone dla lepszego jutra
Ten zestaw słuchawkowy został zaprojektowany w sposób przemyślany zawiera co najmniej 25% tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu pokonsumenckiego i jest dostarczany w opakowaniu opartym na papierze.
| Informacje o produkcie | |
| Data Act | Poly - CGPOY%, TEPOY%, UGPOY%, UHPOY%, UVPOY% |
| Przeznaczenie | Call center Telefonia komórkowa Telefonia internetowa |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Mono |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności Odbieranie/Wyciszanie połączenia Wyciszenie mikrofonu |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 114.5 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 2 m |
| Materiał nauszników | Skóra syntetyczna |
| Klasa szczelności | Brak |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
150 x 180 x 40 mm |
| Waga | 117.5 g |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |