POLY Słuchawki Mission 425 Stereo Bulk/Leather.C01B6A6#AC3
Symbol: C01B6A6#AC3
Dostępność: 0 szt.
Cena: 255.39
Cena: 255.39
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: C01B6A6#AC3
Dostępność: 0 szt.
Cena: 255.39
Cena: 255.39
Słuchawki Mission 425 Stereo Bulk/Skóra C01B6A6#AC
Pozostań skoncentrowany i w kontakcie dzięki niezawodnemu, spójnemu dźwiękowi oraz łatwej konfiguracji przez USB. Zestaw słuchawkowy HP Poly Mission 425 sprawia, że każda rozmowa jest wyraźna, a dzień pracy bardziej produktywny.
Łatwość połączeń
Utrzymuj płynność pracy dzięki łączności plug-and-play przez USB Type-C i USB Type-A, intuicyjnym przyciskom sterowania na przewodzie oraz łatwemu zarządzaniu urządzeniem za pomocą aplikacji HP Poly Studio. Te słuchawki ułatwiają rozpoczęcie pracy - dzięki czemu możesz skupić się na zadaniach, a nie na konfiguracji.
Lekka i wygodna konstrukcja
Pozostań w pełnym skupieniu dzięki zestawowi słuchawkowemu zaprojektowanemu z myślą o długich i wymagających dniach pracy. Lekkie materiały i miękkie poduszki nauszne zapewniają komfort podczas spotkań, dzięki czemu możesz koncentrować się na rozmowie - a nie na słuchawkach.
Stworzone do skoncentrowanych rozmów
Zaprojektowany z myślą o produktywności zestaw słuchawkowy HP Poly Mission 425 sprawia, że rozmowy są efektywne i profesjonalne. Pojedynczy mikrofon z redukcją szumów oraz dźwięk w technologii super wideband sprawiają, że każde słowo jest wyraźnie słyszalne.
Stworzone dla lepszego jutra
Ten zestaw słuchawkowy został zaprojektowany w sposób przemyślany - zawiera co najmniej 25% tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu pokonsumenckiego i jest dostarczany w opakowaniu opartym na papierze.
| Informacje o produkcie | |
| Data Act | Poly - CGPOY%, TEPOY%, UGPOY%, UHPOY%, UVPOY% |
| Przeznaczenie | Call center Telefonia internetowa Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności Wyciszenie mikrofonu Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 116 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 2 m |
| Materiał nauszników | Skóra syntetyczna |
| Klasa szczelności | Brak |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
170 x 180 x 40 mm |
| Waga | 132 g |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |