PNY Karta graficzna GeForce RTX 5090 32GB 3F VCG509032TFXPB1
Symbol: VCG509032TFXPB1
Dostępność: 0 szt.
Cena: 19122.68
Cena: 19122.68
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: VCG509032TFXPB1
Dostępność: 0 szt.
Cena: 19122.68
Cena: 19122.68
| Informacje o produkcie | |
| Model |
GeForce RTX 5090 |
| Złącze karty graf. | PCI-E 16x ver. 5.0 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Chipset | GeForce RTX 5090 |
| Rodzaj pamięci | DDR7 |
| Szyna pamięci | 512-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 32 GB |
| Taktowanie rdzenia | 2010 MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 2410 MHz |
| Taktowanie pamięci | 28 Gbps |
| Rdzenie CUDA | 21760 |
| Porty wideo | 1 x HDMI 3 x DisplayPort |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Wersja | Box |
| Oznaczenia | |